Çelik Konstrüksiyon Depolar

Çelik konstrüksiyon depolar üretim ve inşasında yılların tecrübesini arkasına almış güçlü kadro ve vizyoner bakış açısı ile doğru yerde doğru zamanda ve doğru şekilde kaliteden ödün vermeden yolumuza devam ediyoruz.

 

İşletmelerin temel ihtiyaçlarından birisi yüksek güvenilirliğe sahip depolarda ürünlerini uzun süre muhafaza edebilmektir. Deprem bölgesinde yer alan ülkemizin ihtiyacı olan güvenilir ve sağlam depoları, uygun fiyat ve kalitede, müşterimizin tercihi ve uzmanların yönlendirmesi ile çelik konstrüksiyon şeklinde inşa ediyoruz.

Depo İnşası

Alanında uzman mimar ve mühendislerimizle, hafif çelik, hadde (yapısal) çelik, betonarme yapılar ile ihtiyacınız olan büyüklükte ve kalitede çelik konstrüksiyon depolar ı siz değerli müşterilerimizin talep ve beklentileri doğrultusunda  inşa ederken, bize kalan işin tesliminde gördüğümüz müşteri memnuniyetidir.

Alanında uzman ve tecrübeli kadromuz proje için düşünülen alana giderek ön incelemeleri gerçekleştirir, proje şartları oluşturulur ve ön hazırlıklara başlanır.

Proje şartlarının belirginleşmesinin ardından zemin etüdü, malzeme dayanıklılığı, hukuki ve yasal süreçlerin kontrolü ve takibi sağlanarak teklif aşamasına geçilir.

Projenin ne kadar zamanda tamamlanacağı, gerekli olan iş gücü, ihtiyaç olan malzeme miktarı gibi ayrıntılar belirlendikten sonra, ortaya çıkan maliyetlere uygun olarak teklif sunulur.

Teklifin kabul edilmesinin ardından, uygulama aşaması başlar.

Uygulamanın tamamlanmasıyla birlikte projenin kalite kontrol testleri yapılır ve termin tarihine uygun olarak proje tamamlanarak, teslim edilir.

HEDEFLERİMİZ

Endüstriyel yapılar, depolar, kuleler, köprüler, çiftlikler ve çok katlı çelik yapılar gibi pek çok alanda hem estetik hem de işlevsel çözümler sunan Irmak Yapı, tasarımdan, üretim ve yerinde montaja kadar projenin tüm aşamalarında bulunmaktadır. Irmak Yapı vermiş olduğu hizmetlerin her zaman arkasındadır.

Sektöründe tanınan ve tercih edilen bir marka olan Irmak Yapı, bu başarısının dünya standartlarında, kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlarla üretim yaparak, projelerini zamanında teslim etmesinin yanı sıra her biri birbirinden değerli insan kaynağına da bağlı olduğunun bilincindedir. Bu sebeple Irmak Yapı en önemli değerini insan kaynağı olarak belirlemiştir ve çalışan memnuniyeti de müşteri memnuniyeti gibi yüksek öneme sahiptir.

Kurulduğu günden beri teknolojiyi yakından takip etmeyi, ürün ve hizmetlerini devamlı geliştirmeyi, yenilemeyi, sektöründeki yeniliklere öncülük etmeyi ilke edinen Irmak Yapı araştırma – geliştirme (AR-GE) çalışmalarına aralıksız devam etmekte, hizmetlerini mükemmelleştirmek için çalışmaktadır.