IRMAK YAPI SİSTEMLERİ

Irmak Yapı Sistemleri 2005 yılında çağdaş, yenilikçi ve vizyoner bir anlayışla, çelik konstrüksiyon ve betonarme alanında üretim yapmak amacıyla kurulmuştur.

Irmak Yapı, 3.200 m² kapalı, 1.000 m² açık alan üzerine kurulmuş, en son teknoloji makinaların kullanıldığı üretim tesisinde, alanında uzman ve tecrübeli 50’ye yakın personeli ile, kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, ISO 9001:2008 standartlarına uygun, çevreye duyarlı üretim yapmaktadır.

Endüstriyel yapılar, depolar, kuleler, köprüler, çiftlikler ve çok katlı çelik yapılar gibi pek çok alanda hem estetik hem de işlevsel çözümler sunan Irmak Yapı, tasarımdan, üretim ve yerinde montaja kadar projenin tüm aşamalarında bulunmaktadır. Irmak Yapı vermiş olduğu hizmetlerin her zaman arkasındadır.

Sektöründe tanınan ve tercih edilen bir marka olan Irmak Yapı, bu başarısının dünya standartlarında, kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlarla üretim yaparak, projelerini zamanında teslim etmesinin yanı sıra her biri birbirinden değerli insan kaynağına da bağlı olduğunun bilincindedir. Bu sebeple Irmak Yapı en önemli değerini insan kaynağı olarak belirlemiştir ve çalışan memnuniyeti de müşteri memnuniyeti gibi yüksek öneme sahiptir.

Kurulduğu günden beri teknolojiyi yakından takip etmeyi, ürün ve hizmetlerini devamlı geliştirmeyi, yenilemeyi, sektöründeki yeniliklere öncülük etmeyi ilke edinen Irmak Yapı araştırma – geliştirme (AR-GE) çalışmalarına aralıksız devam etmekte, hizmetlerini mükemmelleştirmek için çalışmaktadır.

Saygılarımızla,

Irmak Yapı Sistemleri

EKİBİMİZ

Arif YILAN

Genel Müdür

İnşaat Mühendisi

İstanbul Teknik Üniversitesi

1999 Mezunu

Mehmet TORUN

Teknik Ofis Şefi

İnşaat Mühendisi

Kocaeli Üniversitesi

2010 Mezunu

HİZMET VE PROJE DETAYLARIMIZIN YER ALDIĞI KURUMSAL KATOLOĞUMUZU İNDİRİN
İNDİR