Montaj

Çelik konstrüksiyon montaj aşamasında; imalatı ve boyası biten malzemeler güvenli bir şekilde sahaya sevk edilir. Eğitimli ve tecrübeli montaj ekiplerimiz mimari ve statik projelere uygun olarak yapınızın montajını tamamlamaktadır.

HİZMET AŞAMALARI

İmalatı ve boyası biten malzemeler ISO 9001:2008 standartlarına uygun ve güvenli yöntemlerle sahaya sevk edilir. Eğitimli ve alanında tecrübeli montaj ekiplerimiz mimari ve statik projelere uygun olarak yapılarınızın montajını tamamlamaktadır.

Fabrikadan sevk edilen malzemeler güvenli bir şekilde sahaya indirilir.

Gerekli iş güvenliği önlemleri alınarak cıvatalı ya da kaynaklı olarak önceden hazırlanan plana göre montaj gerçekleştirilir.

HEDEFLERİMİZ

Endüstriyel yapılar, depolar, kuleler, köprüler, çiftlikler ve çok katlı çelik yapılar gibi pek çok alanda hem estetik hem de işlevsel çözümler sunan Irmak Yapı, tasarımdan, üretim ve yerinde montaja kadar projenin tüm aşamalarında bulunmaktadır. Irmak Yapı vermiş olduğu hizmetlerin her zaman arkasındadır.

Sektöründe tanınan ve tercih edilen bir marka olan Irmak Yapı, bu başarısının dünya standartlarında, kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlarla üretim yaparak, projelerini zamanında teslim etmesinin yanı sıra her biri birbirinden değerli insan kaynağına da bağlı olduğunun bilincindedir. Bu sebeple Irmak Yapı en önemli değerini insan kaynağı olarak belirlemiştir ve çalışan memnuniyeti de müşteri memnuniyeti gibi yüksek öneme sahiptir.

Kurulduğu günden beri teknolojiyi yakından takip etmeyi, ürün ve hizmetlerini devamlı geliştirmeyi, yenilemeyi, sektöründeki yeniliklere öncülük etmeyi ilke edinen Irmak Yapı araştırma – geliştirme (AR-GE) çalışmalarına aralıksız devam etmekte, hizmetlerini mükemmelleştirmek için çalışmaktadır.