Projelendirme

Hafif çelik, hadde (yapısal) çelik, betonarme yapı, çelik köprü, çelik ev ve yüksek yapı modern projelerin üretimlerinde IRMAK ÇELİK YAPI SİSTEMLERİ çatısı altında bulunan deneyimli ve yetenekli mimar ve mühendislerimizle güncel teknolojik imkanlarla çelik yapı projelendirme aşamasında siz değerli müşterilerimize hizmetler sunmaktayız.

 

Unutmayın ki projelendirme aşamasında gösterilecek özen sonra ki aşamalarda da sağlıklı bir imalat ve montajın anahtarıdır.

HİZMET AŞAMALARI

Alanında uzman mimar ve mühendislerimizle, hafif çelik, hadde (yapısal) çelik, betonarme yapı, çelik köprü ve yüksek yapıların bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında projelerini üreterek, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Unutmayın ki, çelik yapı projelendirme aşamasında gösterilecek özen sonraki aşamalarda da sağlıklı bir imalat ve montajın anahtarıdır.

Alanında uzman ve tecrübeli kadromuz proje için düşünülen alana giderek ön incelemeleri gerçekleştirir, proje şartları oluşturulur ve ön hazırlıklara başlanır.

Proje şartlarının belirginleşmesinin ardından zemin etüdü, malzeme dayanıklılığı, hukuki ve yasal süreçlerin kontrolü ve takibi sağlanarak teklif aşamasına geçilir.

Çelik yapı projenin ne kadar zamanda tamamlanacağı, gerekli olan iş gücü, ihtiyaç olan malzeme miktarı gibi ayrıntılar belirlendikten sonra, ortaya çıkan maliyetlere uygun olarak teklif sunulur.

Teklifin kabul edilmesinin ardından, uygulama aşaması başlar.

Uygulamanın tamamlanmasıyla birlikte projenin kalite kontrol testleri yapılır ve termin tarihine uygun olarak proje tamamlanarak, teslim edilir.

HEDEFLERİMİZ

Endüstriyel yapılar, depolar, kuleler, köprüler, çiftlikler ve çok katlı çelik yapılar gibi pek çok alanda hem estetik hem de işlevsel çözümler sunuyoruz. Irmak Çelik Yapı, tasarımdan, üretim ve yerinde montaja kadar projenin tüm aşamalarında bulunmaktadır. Irmak Çelik Yapı vermiş olduğu hizmetlerin her zaman arkasındadır.

Sektöründe tanınan ve tercih edilen bir marka olan Irmak Çelik Yapı, bu başarısının dünya standartlarında, kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlarla üretim yapmaktadır. Projelerini zamanında teslim etmesinin yanı sıra her biri birbirinden değerli insan kaynağına da bağlı olduğunun bilincindedir. Bu sebeple Irmak Çelik Yapı en önemli değerini insan kaynağı olarak belirlemiştir ve çalışan memnuniyeti de müşteri memnuniyeti gibi yüksek öneme sahiptir.

Kurulduğu günden beri teknolojiyi yakından takip etmeyi, ürün ve hizmetlerini devamlı geliştirmeyi, yenilemeyi, sektöründeki yeniliklere öncülük etmeyi ilke edinen Irmak Yapı araştırma – geliştirme (AR-GE) çalışmalarına aralıksız devam etmekte, hizmetlerini mükemmelleştirmek için çalışmaktadır.